Муслінові набори

Показано 1–9 із 19

Муслінові бавовняні піжами для дому

Сон – один з найважливіших аспектів життя, саме від його якості залежить загальне самопочуття та продуктивність. Одним із секретів комфортного сну є правильно обраний одяг, якій забезпечує затишок і відчуття комфорту в нічний час. Муслінові бавовняні піжами від українського бренду May Ray – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Розглянемо детальніше, чому саме колекція від національного бенду варта уваги клієнтів.

Натуральні матеріали

Муслін – натуральна тканина, виготовлена з бавовни. Саме вона дозволяє шкірі дихати й добре вбирає вологу, тим самим забезпечуючи відмінну вентиляцію під час сну. Завдяки специфічному переплетенню ниток, матеріал одночасно легкий та міцний, ідеально підходить для виготовлення нічного одягу. Також, наявний захист від дії ультрафіолетового опромінення та сонячних променів. Муслінові бавовняні піжами May Ray створені з уважністю до якості, забезпечують максимальний комфорт для сну.

Попри легкість матеріалу, муслін ефективно застосовується при виготовленні як літнього, так і зимового одягу. В основному, розділяють три основні типи матеріалу, включаючи бавовну, шовк та вовну. Останній варіант часто застосовується при виготовленні зимового одягу (светрів, теплих штанів, домашніх комплектів та піжам). Гіпоалергенність надає можливість використовувати матеріал навіть клієнтам, схильним до алергії. Особливо популярні серед замовників піжами з мусліну, що комфортні для використання як в теплу, так і в холодну пору року. Різнотипна колірна палітра дозволяє обрати комплект як для особистого застосування або на подарунок.

Легкість та універсальність використання

Муслінова тканина має неймовірну м’якість і ніжність, що робить її ідеальним вибором для нічного вбрання. Тканини не викликає зайвого потовиділення, пропускає через себе надмірну вологу тіла. Легкість матеріалу дозволяє застосовувати муслін при виготовленні нічних сорочок, піжам та іншого одягу без обтяження навіть при довготривалому використанні.

Муслін – натуральна тканина, котра широко використовується під час виготовлення як закордонного, так і національного одягу. Найпоширеніші бавовняні, шовкові, вовняні варіанти. Бавовняний муслін – тонка й напівпрозора тканина, сировиною для виробництва якої є міткаль (грубе бавовняне полотно). За результатами відбілювання та спеціальної технологічної обробки матеріал набуває характерні для мусліну властивості. Натуральність матеріалу легко пропускає повітря і вбирає вологу, при цьому він м’який на дотик та міцний. Саме завдяки таким властивостям з нього часто виконують пошив спецодягу.

Найдорожчим різновидом мусліну виступає шовковий варіант. Вона виробляється шляхом тугого переплетення шовкових ниток, забезпечуючи м’яку та ніжну текстуру. Ідеально підходить для виробництва вечірніх суконь, легких блузок та сорочок.

На противагу м’якому та легкому бавовняному, шовковому мусліну, вовняна текстура специфічна. Вона – не така гладка, але дешевша у виробництві, підходить для виготовлення теплих та легких речей (переважно – на зимову пору року). Підходить для пошиття светрів та головних уборів.

Стильний дизайн

Композиції з мусліну Муслінові від національного бренду May Ray надзвичайно комфортні та стильні. Комплекти із декоративним кантом складаються із сорочки з вільним кроєм на низом на вибір – шортами або штанами. Доступні як більш пастельні, нейтральні кольори, так і яскраві. Наприклад, особливий попит має ніжно кремова модель із яскравими, червоними сердечками. Костюм простий навіть при тривалій експлуатації.

Переваги мусліну – універсальність матеріалу та особливості конструкції. Під час виготовлення матеріалу застосовують спеціальне переплетення тонких волокон, скручена нитка надає фінальному виробу легкість та універсальність у використанні. Тканина екологічно чиста та гіпоалергенна, надає змогу полегшити фінальну вагу виробу та надати змогу користуватись нею навіть при підвищеній чутливості шкіри.

Вибір для будь-якого сезону

Муслінові бавовняні піжами – це вдалий вибір не лише для зими, але й для всіх пір року. Їх матеріал зберігає комфортну температуру тіла, не дозволяючи перегріватися навіть у спеку. Комплекти адаптуються не тільки під різкі перепади у літній період, але й ідеально підходять для використання взимку. На допомогу прийдуть набори із сорочки вільного крою та штанів.

Але муслін передбачає особливу увагу при довгостроковій експлуатації.

Матеріал не рекомендується:

  • Прати за високої температури (тканина може полиняти);
  • обирати обтягуючі моделі, що можуть розійтись по швах;
  • обов’язково розправити тканину під час сушки;
  • прасувати в напівсухому стані із використанням пару;
  • застосовувати пральні засоби агресивного типу.

Також, вироби із мусліну мають легшу конструкцію в порівнянні із бяззю та сатином. За умови правильної експлуатації, муслінові вироби зберігають свої властивості навіть при довгостроковому використанні. Особливо популярні велюрові піжами жіночі з шортами, комфортні як для літньої, так і зимової пори року.