ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

1. Загальні положення

1.1. Дана оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину «May-Ray», далі за текстом – «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом – «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://www.may-ray.com/ (далі – «Сайт»).
1.2. Моментом повного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається оформлення замовлення на Сайті, факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на сайті Продавця. Цим підтверджує, що ознайомлений із ними.
1.3. Цей Договір набирає чинності з моменту оформлення Замовлення. Таким чином, Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця та повного розрахунку з ним. Зобов’язання Продавця за Договором вважаються виконаними з моменту видачі Продавцем Покупцю Товару.

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
* «Договір публічної оферти (Оферта) – договір, публічно укладений між Продавцем та Покупцем про умови продажу товарів та надання послуг доставки та повернення.
* «Товар» – жіночі піжами та повсякденний одяг:
* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
* “Продавець” – компанія, що реалізує товари, представлені на Сайті.
* «Покупець» – фізична особа, яка досягла повноліття, дієздатна, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.
* «Акцепт» – підтвердження Покупцем угоди, представленої на Сайті Продавця та оплата товарів.

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:– добровольный выбор Покупателем товаров в Интернет-магазине;
– самостійне оформлення покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
– обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний шляхом заповнення відповідної форми через кошик, за вказаними номерами телефонів у шапці сайту або в чаті підтримки.
4.2. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо:
4.2.1. Клієнт заповнив усі поля форми, що дозволяють ідентифікувати клієнта та зв’язатися з ним:
4.2.2. П.І.П./найменування;
4.2.3. адреса;
4.2.4. контактний телефон;
4.2.5. бажаний порядок оплати (варіанти оплати перераховані у п.5);
4.2.6. бажаний вид доставки товару.
4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
4.4. Покупець несе відповідальність за точність та/або достовірність інформації, отриманої ним від Продавця в момент оформлення Замовлення, що може спричинити можливість не належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.
4.5. Спілкування Покупця та Продавця має бути побудоване на загальноприйнятих принципах моралі та етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, образ, а також погроз та шантажу, незалежно від того, кому вони були адресовані.
4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі чи фасону, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
4.5. За відсутності можливості зв’язатися з Покупцем за вказаним при оформленні замовлення номером телефону, Замовлення вважається анульованим.

5. Порядок оплати замовлення

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівку в гривнях (накладений платіж).
Сплатити замовлення готівкою можна при отриманні посилки у будь-якому відділенні Нової Пошти. Комісію компанії “Нова пошта” за пересилання коштів оплачує покупець. Вона складає 2% від суми Замовлення + – 20 грн.
5.2. Оплата товару здійснюється Покупцем шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця з картки Visa або MasteCard на сайті відразу після оформлення замовлення в сумі, що відповідає ціні Замовлення.
Оплата відбувається на сторінці платіжного сервісу LiqPay, захищеної сертифікатами безпеки. Ви оплачуєте тільки вартість товару, комісія при оплаті онлайн не стягується.
5.3. Ціна Товару, вказана на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.
5.4. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування відображаються на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
5.5. За відсутності надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де й здійснюється видача замовлень.
6.2. Терміни доставки можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку через об’єктивні, на думку Продавця, причини.
6.3. Затримки з доставки Товарів можливі внаслідок настання непередбачених обставин, що сталися не з вини Продавця.

7. Права та обобв’язки сторін

7.1. За цим Договором Продавець зобов’язується продати та доставити товари, пропоновані до продажу на Сайті відповідно до оформленого належним чином Замовлення (п.4.2.) Покупця та умов цієї оферти, а Покупець зобов’язується прийняти та оплатити замовлені ним/нею товари та послуги.
7.2. Даний Договір поширюється на всі товари та послуги, що продемонстровані на Сайті на момент здійснення Замовлення Покупцем.
7.3. Продавець має право:
– в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.
– вносити зміни до інформації, розміщеної на Інтернет-сайті, та до цього Договору в односторонньому порядку та на свій розсуд.
– змінювати умови та/або термін доставки Товарів Покупцю за умови обов’язкового повідомлення Покупця про такі зміни за вказаним ним при здійсненні замовлення телефону;
– відмовити у продажу Товару/надання послуг у зв’язку з недоліком на складі або у зв’язку з великим сезонним навантаженням;
– Інші права, передбачені законодавством.
7.4. Покупець зобов’язаний:
– надати коректні дані під час оформлення Замовлення.
– своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.
7.3. Покупець має право:
– Оформити замовлення в Інтернет-магазині;
– Оформити електронний договір;
– Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця, якщо Товар не задовольнив його за якістю у разі повернення протягом 2-х днів з моменту отримання.
– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
– за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятись від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;
– за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
– за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів
– IP, MAC-адреси, логіна та пароля третім особам;
8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.
8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.

9. Конфіденційність інформації

9.1. Покупець дає свою згоду Продавцю на збирання, обробку, накопичення, зберігання та використання своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, адресу, номер мобільного телефону, адресу та інші персональні дані), а також передачі їх третім особам виключно з метою та в рамках забезпечення Продавцем виконання обов’язків покладених на нього відповідно до умов цієї оферти. Персональні дані Покупця обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних». Персональні дані Покупців зберігаються у базі даних Продавця за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 16. Персональні дані Покупців збираються виключно з метою виконання умов цієї оферти, дотримання норм у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами.
9.2. При здійсненні Замовлення на Сайті Покупець надає таку інформацію: прізвище, ім’я, по батькові, електронну адресу, адресу доставки Замовлення, номер контактного телефону.
9.3. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту та мобільний телефон Покупця за його згодою. Покупець може відмовитись від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови, надіславши письмову заяву про відмову від отримання рекламної та іншої інформації Продавцю за адресою, вказаною на Інтернет-сайті. Сервісні повідомлення, що інформують Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Покупцем.
9.4. Продавець має право використовувати технологію Cookies. “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

10. Порядок возврата товара надлежащего качества

10.1. Повернення Товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України протягом 14 днів з моменту отримання.
10.2. Повернення Товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення Товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.
10.4. При поверненні Покупцем товару неналежної якості Інтернет-магазин повертає Покупцеві сплачену за товар грошову суму за фактом повернення без вирахування.

11. Термін дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.
11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін.
11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору.

Тел: +38 (063) 452 61 23 (Telegram)

Email: mayraywear@gmail.com